Obecné informace

Ahoj kamarádi,

jsme velmi rádi, že s námi chcete strávit den, kdy oficiálně do života vkročíme pod hlavičkou jednoho týmu. Chceme, abyste si den s námi užili, proto jsme pro vás připravili krátké informace.

  1. Oblečení

Vezměte si, co vám bude pohodlné a je trochu slavnostní, pravděpodobně bude horko. Prosíme ale, ať to nejsou džíny nebo ponožky v sandálech na obřad. Dámy, vysoké podpatky v areálu mlýna nebude to pravé ořechové, doporučujeme tedy obuv na přezutí. Na večerní zábavu si opravdu můžete vzít co chcete, co vám bude pohodlné a v čem se vám bude dobře tančit 🙂 V areálu mlýna je menší bazén, plavky tedy s sebou. Byli jsme však upozorněni, že z důvodu teploty vody je koupaní jen pro otužilé jedince.

  1. Fotografování

Na svatbě budou přítomní hned 2 kameramani a jeden fotograf. Proto prosíme, abyste během obřadu nechali vaše fotoaparáty a mobilní telefony vypnuté a užili si zážitek naživo, ne přes objektiv. Fotografie po svatbě přidáme na stránky a budete mít možnost se na ně podívat. 

  1. Překvapení

Prosíme, abyste neorganizovali překvapení ve formě únosu nevěsty a podobně. Svatební den je krátký a nevěsta by si ho chtěla užít celý 🙂 V případě, že budete chtít organizovat nějakou soutěž/překvapení, kontaktujte svědkyni, svědka či koordinátorku skrz kontaktní formulář.

  1. Svatební tradice

Rozhodli jsme se dodržet několik svatebních tradic:

  • ženich uvidí nevěstu ve svatebních šatech až při obřadu,
  • rozbíjení talíře a zametání střepů,
  • jezení polévky z jednoho talíře,
  • házení svatební kytice.
  1. Ubytování a rozvoz domů 

Po svatbě zajišťujeme pro brněnské rozvoz do Brna a do nejbližšího okolí a také ubytování pro ty, kteří si jej objednali.

  1. Svatební dary

Moc se těšíme na náš svatební den, který s vámi budeme moci strávit, což pro nás bude ten největší dárek 🙂 Pokud se nás ale chystáte obdarovat, nepohrdneme jakoukoliv finanční částkou, kterou využijeme na společné cestování a bydlení.